X1JET HP El Tipi Kodlama Cihazı

X1JET HP El Tipi Kodlama Cihazı çok yönlü ve her yerde kullanabileceğiniz küçük karakter el tipi kodlama cihazıdır. Batarya ile çalıştırılan, üretim hattına sabitlemenize gerek olmadan, birçok yerde kullanabileceğiniz, yüksek çözünürlükte resim ve mesaj baskısı yapabileceğiniz hafif ve kullanışlı bir yazıcıdır. Batarya ömrü oldukça uzundur. Bu sebeple uzun süre duraksamadan kodlama yapabilirsiniz. USB kullanarak, cihaz ayarlarını yapabilir, mesaj veya resim yükleyebilirsiniz. Kartuş teknolojisi X1Jet HP El Tipi Kodlama Cihazı ile HP markasının güvenilirliği ile beraber yüksek kalite ve yüksek çözünürlükte 12.5 mm yüksekliğe kadar kodlama imkanı sunan el tipi etiketleme cihazlarımızdır. 

Özel dizaynı cihaza hafiflik ve kolay kullanım sağlar. Kodlama cihazı ve aksesuarları ( batarya, şarj aleti, USB, teknik kılavuz ve iDesign yazılımı) bir çanta içinde sunulur.

 El tipi tarih basma makinası, el tipi endüstriyel inkjet yazıcı, el tipi endüstriyel kartuşlu yazıcı, el tipi endüstriyel inkjet yazıcı, el tipi endüstriyel tarih basma makinası