Dİstribütörlük

Levent Makine 1998 yılından beri kodlama endüstrisinde faaliyet gösteren bir firma olup kodlama konusunda uzmanlaşmış bir pazarlama ve teknik anlayış ile sektörde hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar 1.500'den fazla çalışır durumdaki makinası ile 500'ün üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşa en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamakta olmasının yanı sıra, 'Toplam Ekipman Etkinliği' prensiplerine bağlı olarak çalıştığı firmalara birim maliyet azalması, kalite artışı, toplam ekipman performans artışı ve bunların sonucu olan karlılık artışı odaklı kazan-kazan sistemi ile sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Levent Makine'nin mümessiliğini yaptığı ürünler, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs, Arap ülkeleri ve Türkiye pazarında, Türkiye'ye girdiği yıldan beri firmamızın yaklaşım ve anlayış tarzı sayesinde gün geçtikçe yükselen bir talep ile karşılanmaktadır.

Levent Makine firması, müşteri odaklı çalışmasının bir gereği olarak üst yönetim, ithalat, sevkiyat, muhasebe, servis hizmetleri ile ilintili olarak İSTANBUL merkezli yönetilen bir firma olup ayrıca ADANA'da 2 kişilik ve İZMİR'de yerleşik 2 kişilik servis ve pazarlama uzmanına ek olarak ANKARA'da servis uzmanı ile toplam 26 kişilik bir ekip ile özellikle Türkiye'nin ana endüstriyel bölgelerinde faaliyet gösteren firmalara en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermektedir.

Levent Makine'nin hizmetini sunduğu ürünler;

KÜÇÜK KARAKTER (CIJ) INK-JET kodlama cihazı, Citronix Marka. Menşei: USA

YÜKSEK REZONANS koli kodlama makinaları, Limitronic Marka. Menşei : İSPANYA LAZER kodlama cihazları, Solaris Marka. Menşei: POLONYA

ETİKET APLİKATÖRLERİ  marka. Weber Menşei: ALMANYA

BESLEME ÜNİTELERİ, Multi Feeder marka. Menşei:USA

KOLİ YAPMA makinaları, Free Box marka. Menşei: İTALYA

PIEZO SİSTEM kodlama cihazı,marka. Menşei: AMERİKA

D.O.D VALVE JET kodlama cihazları Inter Mac marka. Menşei: GÜNEY KORE

TTO kodlama makinası Open Data marka. Menşei: İNGİLTERE

 MARKOPRİNT&TERMAL INKJET kodlama makinaları Weber marka. Menşei: ALMANYA

 ait distribütörlükleri başarı ile yürütmektedir.

Ürünlerimiz, birçok endüstri dalında kullanılmaktadır. Başta Gıda olmak üzere, kimya, sağlık, kablo, seramik, ahşap, kozmetik ve hijyenik ürünler, matbaa, ilaç, plastik ve plastik borular ve otomotiv sektöründe olmak üzere üretim yapılan her sektörde kullanılmaktadır yani üzerinde yazı olan her sektör, bizim hedef sektörümüzdür.

2015 yılının ilk yarısı bir önceki yıla göre maalesef daha kötü geçti.Özellikle döviz kurlarındaki sistemsiz değişiklikler , Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi belirsizlikler ve bunun gibi sebepler, firmaları satın alma konusunda herzamankinden daha temkinli davranmaya zorladı. Sabit maliyetleriniz her geçen gün artarken, bu maliyetleri karşılamak gitgide zorlayıcı olmaya başladı. Yılın ikinci yarısından biraz daha olumlu şeyler bekliyoruz açıkcası.Bir dünya markasi olan WEBER-MARKOPRİNT cihazının da distribütörlüğünü Ağustos ayı itibari ile bünyemize kattık.Özellikle ilaç ve gıda sektöründe çok yaygın kullanıma sahip olan bu kodlama cihazının kullanıcı firmalara gerek yatırım maliyeti gerekse işletme maliyeti anlamında ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Hedefimiz herzaman olduğu gibi doğru proseslere doğru çözümleri önererek, kazan-kazan mantığı ile firmalara katkı sağlamak ve zamanında servis sağlayarak firmalarının kayıpsız çalışmasına katkı sağlamaya devam etmektir.

Her sektörde olduğu gibi tabiki bizim sektörümüz de de bazı problemler var. En büyük problemlerden bir tanesi de uygun olmayan sarf malzeme kullanımı. Merdiven altında birkaç kişi ile muhteviyata önem vermeden kimyasal üretimi yapan firmalardan satın aldıkları sarf malzemeleri alarak kısa vadede kar ettiğini düşünen firmalar maalesef uzun vadede ciddi kayıplar yaşamaktadır. Uygun olmayan sarf malzeme satan hatta artık uygun olmayan Çin malı ve içeriği belli olmayan malzemeler ile teknik destek veren firmalar ile mutlaka reel anlamda mücadele edilmelidir. Bu konu ile alakalı sektörün önde gelen firmaları ile ortak bir platformda buluşup mutlaka çözümler üzerine fikir alış-verişinde bulunulmalıdır ki bu problem firmaların münferit olarak çözebilecekleri büyüklüğü aşmıştır.

Yıllardır satışını yaparak teknik desteğini verdiğimiz hepsi birer dünya markası olan Amerika üretimi Citronix CIJ kodlama cihazı, Solaris Lazer kodlama cihazı, Limitronic yüksek Rezonans kodlama cihazının yanı sıra yine bir dünya markası olan BLUHM-WEBER-MARKOPRINT firması ile çalışmaya başlamak,bize ayrı bir heyecan kattı. Herşeyin daha iyi olması için Levent Kodlama Sistemleri ailesi olarak vargücümüz ile çalışmaya ve çözüm üretmeye devam edeceğiz.